MARIA KŘEPELKOVÁ
MARIA KŘEPELKOVÁPozice: předseda Na Slatinách, z.s.
Vzdělání: divadelní fakulta AMU – obor režie Maria Křepelková – vystudovala divadelní fakultu AMU, obor režie. Pracovala v Českém rozhlase v literárně-dramatické redakci jako režisérka především pohádek, dále jako redaktorka na stanici Radiožurnál, Vltava. V České televizi točila reportáže pro pořad Černé ovce, Klekánice a Reportéři. Je zakladatelkou a členkou správní rady divadelní scény Viola ops, pro kterou napsala a režírovala několik pohádek pro děti. Dále založila o.p.s. Život dětem o.p.s., kde je předsedkyní. Píše pro spotřebitelský časopis D Test. Má dvě děti – Mikuláše a Anežku. Žije s fenkou leonbergera Ájou a bengálským kocourem Georgem. Psi i kočky jsou její velkou celoživotní láskou.
MARTIN SLÁDEK
MARTIN SLÁDEKPozice: místopředseda Na Slatinách, z.s.
Vzdělání: SŠ Martin Sládek Vystudoval střední školu obor automatizace. Pracoval 8 let v Českém telecomu v oboru správy sítí. Také v občanském sdružení pro nevidomé INTEGRACEOS o.s. Přemyslem Donátem a Tiborem Kiktou, jako správce IT a správce hlasových aplikací HALL, JOWS a SUPERNOVA. Spolupracoval na vývoji zařízení pro nevidomé s ČVUT.  Nyní pracuje již 20 let jako Service Engineer DELL, Service Engineer HP, Service Engineer LENOVO (dříve firma SeCom, Getronics, Kapsch) v součatnosti je majitelem servisu www.TechSERV.cz. Dále spolupracuji s firmou v oboru IT DATASYS s.r.o. Dále zastupuji dobrovolně pozici předsedy PESOS o.p.s., také v součastnosti aktivně spolupracuji se spolkem  Na Slatinách z.s. a dále jsem členem dozorčí rady Život dětem o.p.s.  Má dva psy – Sarah (německý ovčák) a Winnie (švýcarský ovčák). S oběma se věnuje sportovní kynologii. Martin je majitelem a jednatelem firmy www.OVCAK.cz eshop s chovatelskými potřebami pro psí sporty, a vodácký eshop www.HouseBoat.cz.
DANA APPELTOVÁ
DANA APPELTOVÁPozice: hospodář Na Slatinách, z.s.
Vystudovala střední školu obor propagační výtvarník. Pracuje jako obchodní zástupce ve firmě TRIXIE, dále jako řiditelka PESOS o.p.s. pracovala jako asistentka, obchodní zástupce a jako marketingový poradce pro firmu Seznam.cz, pro spol. Vodafone Czech Republic a.s. dále se zabývá  pořádáním charitativních a ostaních sportovních akcí pro Vás a Vaše čtyřnohé miláčky.

Naši aktivní sousedé a členové spolku Na Slatinách z.s.

Monika a Ondřej Fraňkovi

Jan Unger